Αρχική Πολιτική ΚΙΝ.ΑΛ Σερρών : Ποιοι εκλέχθηκαν σύνεδροι ( όλα τα ονόματα )

ΚΙΝ.ΑΛ Σερρών : Ποιοι εκλέχθηκαν σύνεδροι ( όλα τα ονόματα )

από ttt

Αντιπρόσωποι για το Συνέδριο του ΠΑΣΟΚ – Κινήματος Αλλαγής από την Περιφερειακή Ενότητα Σερρών εκλέγονται με αλφαβητική σειρά οι εξής:

⦁    ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ (ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ)
⦁    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ)
⦁    ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΗ) ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
⦁    ΒΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ)
⦁    ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ (ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ)
⦁    ΒΙΣΕΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ  ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ)
⦁    ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΠΑ (ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΠΑ)
⦁    ΓΚΙΟΥΡΑ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΣΙΝΤΙΚΗΣ (ΣΙΝΤΙΚΗΣ)
⦁    ΓΚΛΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ (ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ)
⦁    ΚΑΡΥΔΑ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΣΙΝΤΙΚΗΣ (ΣΙΝΤΙΚΗΣ)
⦁    ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΑΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
⦁    ΚΕΪΣΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
⦁    ΚΕΜΑΝΙΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ (ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ)
⦁    ΚΕΤΣΕΤΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΠΑ)
⦁    ΚΛΕΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
⦁    ΚΟΤΑΗΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ  ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
⦁    ΚΟΥΛΤΣΙΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ (ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ)
⦁    ΚΟΥΜΛΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ)
⦁    ΛΑΣΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΠΑ (ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΠΑ)
⦁    ΜΑΚΚΙΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΜΦΙΠΟΛΗΣ (ΑΜΦΙΠΟΛΗΣ)
⦁    ΜΑΚΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
⦁    ΜΑΛΑΜΑΚΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
⦁    ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
⦁    ΜΙΧΤΣΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ  ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
⦁    ΜΠΑΚΑΛΗΣ  ΜΑΡΙΟΣ  ΣΙΝΤΙΚΗΣ (ΣΙΝΤΙΚΗΣ)
⦁    ΜΠΑΚΡΑΤΣΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΣΙΝΤΙΚΗΣ (ΣΙΝΤΙΚΗΣ)
⦁    ΝΑΝΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ (ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΠΑ)
⦁    ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ  ΘΩΜΑΣ  ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
⦁    ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
⦁    ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
⦁    ΟΣΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
⦁    ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
⦁    ΠΑΥΛΑΚΑΚΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
⦁    ΠΙΤΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ)
⦁    ΠΟΛΑΤΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
⦁    ΠΟΛΥΜΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ (ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ)
⦁    ΠΟΥΛΤΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
⦁    ΡΑΛΛΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΜΦΙΠΟΛΗΣ (ΑΜΦΙΠΟΛΗΣ)
⦁    ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ) ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ)
⦁    ΣΤΟΙΛΑΣ ΣΥΜΕΩΝ  ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
⦁    ΣΤΥΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
⦁    ΤΑΣΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΙΝΤΙΚΗΣ (ΣΙΝΤΙΚΗΣ)
⦁    ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ  ΠΑΣΧΑΛΗΣ  ΑΜΦΙΠΟΛΗΣ (ΑΜΦΙΠΟΛΗΣ)
⦁    ΤΖΕΓΚΑΣ ΒΥΡΩΝ ΣΙΝΤΙΚΗΣ (ΣΙΝΤΙΚΗΣ)
⦁    ΤΖΕΛΕΠΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ (ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ)
⦁    ΤΖΙΤΖΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
⦁    ΤΡΑΚΑΛΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ)
⦁    ΤΡΕΝΤΣΙΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
⦁    ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ  ΗΛΙΑΣ  ΣΙΝΤΙΚΗΣ (ΣΙΝΤΙΚΗΣ)
⦁    ΤΣΕΡΒΙΣΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ (ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ)
⦁    ΤΣΙΠΟΥΡΓΚΕΝΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΜΦΙΠΟΛΗΣ (ΑΜΦΙΠΟΛΗΣ)
⦁    ΤΣΟΛΙΔΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ (ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ)
⦁    ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ  ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
⦁    ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ (ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ)
⦁    ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ  ΣΥΜΕΩΝ  ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
⦁    ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΜΦΙΠΟΛΗΣ (ΑΜΦΙΠΟΛΗΣ)

 
  

Σχετικά Άρθρα